buying a used all in one 112 راهنمای خرید آل این وان استوک
راهنمای خرید آل این وان استوک

آل این وان استوک یا کامپیوتر همه کاره استوک، نوعی کامپیوتر است که تمام قطعات سخت افزاری آن در پشت مانیتور جاساز شده است. ما در اینجا میخواهیم راهنمای خرید آل این وان استوک را مورد بررسی قرار دهیم .

آل این وان یا کامپیوترهای آماده استوک جای کمتری اشغال می کنند و برای استفاده در منزل، ادارات و شرکت ها بسیار مناسب هستند. آل این وان ها معمولا دارای صفحه نمایش لمسی، بلندگوهای داخلی و ویکم هستند. در ادامه نکات مهم هنگام خرید آل این وان استوک را بررسی می کنیم.

راهنمای خرید آل این وان دست دوم

اگر قصد خرید آل این وان استوک را دارید، در ابتدا باید به چند نکته مهم توجه داشته باشید. در حال حاضر سیستم های آل این وان، سیستم هایی هستند که به دلیل داشتن قیمت بالا بهتر است که به صورت دست دوم خریداری شوند. در این صورت است که این سیستم ها ارزش خرید بالایی دارند و می توان در مورد خرید آن ها به خصوص در کشور ایران صحبت کرد. بنابراین، اگر تصمیم به خرید آل این وان گرفته اید، بهتر است که از نمونه های دست دوم یا استوک موجود در بازار کمک بگیرید.

قبل از خرید آل این وان استوک، باید نیازسنجی خودتان را انجام دهید و مطابق با نیازی که دارید، بهترین این سیستم ها را خریداری کنید. برخی از افراد تصور می کنند که هر سیستم آل این وان ارزان قیمتی را خریداری کنند، خیالشان از بابت کیفیت آن راحت خواهد بود و می توانند با هر روشی از آن استفاده کنند. متاسفانه کلاهبرداری های زیادی نیز به دلیل ضعف آگاهی مردم انجام می شوند. به طوری که بعضی از مردم بدون توجه به کیفیت و کارایی این دستگاه ها، آن ها را سفارش می دهند. در ادامه به چند نکته مهم برای خرید این دستگاه ها اشاره می کنیم.

انواع آل این وان استوک

یکی از مواردی که باید در هنگام خرید آل این وان استوک به آن توجه داشته باشید، برند تولید کننده این دستگاه ها است. به طور کلی، دستگاه های آل این وان استوک توسط برندهای معتبری تولید می شوند که از جمله آن ها می توان به اپل، دل و لنوو اشاره کرد. هر کدام از این دستگاه های تولید شده توسط این برندها نیز از کیفیت بالایی برخوردارند؛ اما اگر برای شما برند تولید کننده این دستگاه ها مهم است، ما به شما دستگاه آل این وان استوک اپل را پیشنهاد می کنیم. اما اگر می خواهید یک دستگاه حرفه ای و کامل داشته باشید، دستگاه آل این وان دل، لنوو و بسیاری از برندهای دیگر گزینه خوبی محسوب می شوند.

buying a used all in one 3434 راهنمای خرید آل این وان استوک

صفحه نمایش آل این وان استوک

دستگاه آل این وان استوک باید صفحه نمایش حرفه ای، کامل و بدون نقص داشته باشد. به دلیل اینکه این دستگاه ها معمولا لمسی هستند، عملکرد آن ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به همین خاطر در هنگام خرید باید حتما سلامت صفحه نمایش را چک کرده و بر اساس آن، خرید خودتان را انجام دهید. در صورتی که صفحه نمایش عملکرد مناسبی ندارد، بهتر است که از خرید آن خودداری کنید.

مشخصات سخت افزاری دستگاه آل این وان استوک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به طوری که هر چقدر کیفیت دستگاه ها بالاتر باشد، مشخصات سخت افزاری بهتری دارند. میزان سی پی یو، چند هسته ای بودن دستگاه، میزان رم و حافظه داخلی از جمله خصوصیات این دستگاه محسوب می شوند.

مزایا و معایب آل این وان استوک 

ادامه دارد . . .