قوانین و مقررات

قوانین ثبت سفارش :

۱- رسیدگی به سفارشات و ارسال آنها در ساعات اداری انجام میشود.

۲- تمامی مراحل گردش سفارش خریدار داخل پنل کاربری مشخص و بصورت پیامک برای مشتری ارسال میشود.

۳- کدرهگیری پستی و تیپاکس یا بارنامه ۱۲ ساعت بعد از ارسال کالا داخل پنل مشتری گذاشته میشود.

۴- درصورت نامشخص بودن آدرس ، شماره تماس یا شیوه ارسال با مشتری تماس گرفته میشود در صورت عدم جوابگویی مشتری سفارش توسط کارشناس مجموعه معلق می شود.

۵- جهت پیگیری سفارشات میتوانید با شماره ۰۹۱۰۰۴۹۰۲۰۱ تماس حاصل فرمایید.

۶- خریدار می تواند برای تحویل کالا اگر شیوه خاص یا قرار تحویلی در نظر دارند آنرا در توضیحات سفارت ثبت نماید تا قبل ارسال هماهنگی توسط تکنونما انجام گردد.

۷- اگر نیاز به راهنمایی در مورد ثبت سفارش دارید میتوانید آموزش نحوه ثبت سفارش را داخل سایت بررسی کنید. یا میتوانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

تغییرات در سفارش :

۱- کالا یا سفارشاتی  که نیاز به تغییرات یا ارتقا دارند پس از ثبت سفارش و اعمال تغییرات مبلغ آن همزمان پرداخت میشود و آنهایی که این امکان را در سایت ندارند سفارش انها ثبت شده و درخواست تغییرات در توضیحات سفارش توسط خریدار ثبت میشود و درصورت هزینه اضافه با خریدار بعد ثبت سفارش هماهنگ میشود و اختلاف آن آنلاین دریافت میگردد.

۲- سفارش هایی که نیاز به ابطال پیدا میکنند در ساعت اداری و تا یک ساعت بعد از آن توسط اعلام کتبی در سامانه تیکت یا واتس آپ توسط و گرفتن تائید برای مشتری ابطال میگردد و مبلغ واریزی از ۱ تا ۲۴ ساعت آینده بحساب خریدار واریز میشود.

۳- درصورت تغییر کلی سفارش خریدار باید حتما سفارش مجدد انجام دهد و اگر وجهی پرداخت کرده است و اختلافی وجود دارد اختلاف مبلغ را توسط پرداخت مستقیم آنلاین نماید و تغییرات بصورت تلفنی اعتبار ندارد.

ارسال کالا :

۱- سفارشات مربوط به تهران و حومه اغلب از طریق پیک یا اسنپ با هماهنگی مشتری ارسال میشود. سفارشات مربوط به شهرستان از طریق پست، تیپاکس یا ترمینال ارسال میگردد.

۲- ارسال با پست و تیپاکس بصورت پس کرایه میباشد و خریدار موظف است مبلغ را در زمان تحویل کالا پرداخت نمایید. 

۳- در شیوه ارسال با ترمینال و باربری هزینه درج شده داخل سایت مربوط به پیک شهری میباشد(هزینه ارسال از شرکت تا ترمینال).

۴- انتخاب و شیوه ارسال کاملا برعهده خریدار می باشد. (درصورت نیاز میتوان از واحد انبار جهت مشورت تماس حاصل فرمایید).

خدمات و تعهدات :

۱- تمامی سفارشات با توجه به نوع ارسال دقیق و استاندارد با کارتن های مخصوص تکنونما بسته بندی و ضربه گیر فوم ،نایلون حبابی و اسفنج  داخل کارتن میشود و با دوربین فیلم تهیه شده و بعد ارسال میگردد.

۲- سفارشاتی که هنگام ارسال بیمه میشوند درصورت خسارت احتمالی هزینه آن توسط شرکت بیمه کننده پرداخت میگردد.

۳- بعد از تحویل سفارش به باربری ها و گرفتن قبض بارنامه، مجموعه در قبال خسارت و مفقودی  کالا که احتمال آن بسیار کم است مسئولیتی ندارد. همچنین در صورت پیگیری مستندات و فیلم هنگام ارسال کالا وقبض بارنامه برای مشتری ارسال میشود.

خدمات پس ازفروش دو حالت دارد:

۱: خرابی های احتمالی را تکنونما در ۵ روز  اول  فروش کالا رسیدگی می کند و درصورت عدم رفع مشکل کالا عودت و یا مبلغ آن برگشت میگردد.

۲: کالاهای که گارانتی یا تعهد تکنونما را ندارند و اگر بعد ۵ روز خراب شدند بر عهده شرکت گارانتی کننده میباشد و مشتری به آنجا در طول مدت گارانتی ارسال مینماید.

۳: کالاهای دست دوم یا استوک ۷ روز تعهد خدمات یا تعویض دارند. بشرط خدشه دار نشدن پلمپها و عدم دستکاری سیستم و به اتمام نرسیدن مهلت تست، تعهد تا رسیدن کالا به دفتر خدمات میباشند.

۴: ضمانت تضمین اصالت و سلامت کالا بشرطی انجام میشود که خریدار هنگام باز کردن بسته بندی و نصب کردن کالا و روشن نمودن آن فیلم تهیه کرده باشد.

۵: کلیه کالاهای آکبند ۷ روز در تهران و ۵ روز در شهرستان مهلت برای بررسی توسط مشتری را دارند و درصورت باز نشدن جعبه کالا اکبند عودت میگردد. اگر قصور بازگشت از فروشنده باشد هزینه رفت و برگشت دریافت نمیشود ولی اگر قصور از خریدار باشد هزینه حمل و نوسان قیمتی آن به عهده خریدار میباشد.

۶: هزینه رفت و برگشت کالا برعهده خریدار می باشد

برگشت کالا یا مبلغ:

۱- پس از اینکه کالا شرایط تیتر بالا که بخش خدمات و تعهدات است  توسط تکنونما تایید شد و مشتری کد رهگیری گرفت کالا ارسال میگردد. وقتی کالا رسید و تست و بررسی گردید و هویت کالای ارسالی اولیه را از لحاظ متعلقات و بسته بندی و ظاهری را داشت به بخش مالی ارجاع شده و مبلغ به حساب مشتری عودت میگردد. این مرحله پس از دریافت کالا به مدت ۲۴ ساعت برای نو و ۴۸ ساعت برای کالای استوک زمان میبرد.

۲- خریدار وقتی درخواست برگشت کالا یا وجهی را دارد در بخش تیکت تکنونما درخواست ثبت میکند و عکس کالا را نیز پیوست میکند.

پس از ان واحد خدمات ظرف مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت در تایم اداری تماس گرفته و هماهنگی انجام میگردد و کد رهگیری داده میشود که کالا اجازه پذیرش را دارا میشود.پس از ان مشتری کالا را ارسال میکند و پس از طی مراحل کالا تعویض یا وجه ان عودت میگردد.

متعلقات کالاهای تکنونما :

۱- کالای دست دوم به صورت سالم و بدون شکستگی و صفحه نمایش انها بدون خط وخش و شکستگی و خرابی و صدا تست کامل شده و فیلم و عکس تهیه و بعد برای مشتری ارسال میگردد.

۲- کالاهای دست دوم نرم افزار ویندوز دارند و درصورت نیاز خریدار به تغییرات یا اضافه نمودن نرم افزار مطلب را در توضیحات سفارش ثبت میکند .

۳- کالاهای استوک کابل برق ودیتا ندارند و هنگام سفارش می توانید به خرید خود اضافه نمایید مگر اینکه در توضیحات کالا وجود آن ذکر شده باشد.

۴- کلیه صفحات نمایش کالا های نو و آکبند تا ۵ نقطه پیکسل و دست دوم یا استوک تا ۱۰ نقطه پیکسل قابل تعویض نیست. ولی اگر هر ایرادی باشد که در نمایش صفحه اختلال یا مزاحمت دید ایجاد کند کالا قابل تعویض میباشد.

تعهدات خریدار :

۱- خریدار موظف است که سفارش خود را در اسرع وقت تسویه نماید.

۲- خریدار موظف است ادرس و تلفن تماسی که برای ارسال سفارش  اعلام می نماید در دسترس و صحیح باشد.

۳- خریدار موظف است حسابی که وجه را از آن پرداخت می نماید اجاره ای و یا مال غیر و ناشناخته نباشد.

۴- خریدار موظف است در صورت خرید لوازم یدکی یا قطعات اگر علم نصب آنرا ندارد از کارشناس یا فروشنده تکنونما کمک بگیرد.

۵- خریدار موظف است درصورت خرید قطعات کارایی و سازگاری آن با دستگاه خودش را از کارشناس خدمات تکنونما مشاوره و تایید بگیرد .

۶- خریدار موظف است که اگر کالای مرجوعی یا خراب را که به واحد فروشنده ارجاع میدهد قبلا کد رهگیری و هماهنگی انجام داده باشد.

۷- خریدار موظف است کالای دریافتی را با بسته بندی ظاهری سالم و بدون آب خوردگی یا پارگی و ضربه تحویل بگیرد و درب آنرا مقابل موسسه کالا رسانها باز کند و محتویات و ظاهر بسته بندی کالا را چک کند و اگر مشکلی بود از دریافت سفارش کالا عدول نماید و مراتب را کتبا با مدیر سفارشات در میان بگذارد.

۸- خریدار موظف است وقتی کالایی را از موسسه کالا رسان دریافت میکند اگر جعبه سالم بود آنرا تحویل نمایید.

۹- خریدار موظف است کالایی که به هر دلیل بر میگردد آنرا کامل با جعبه و متعلقات و مدرک گارانتی وبسته بندی اولیه ارسال نماید.