شیوه های پرداخت در مجموعه تکنونما

۱-پرداخت از طریق درگاه بانکی :

با این سرویس شما میتوانید مبلغ سفارشات خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایید و سفارش خود را ثبت کنید . مزیت این نوع پرداخت نصبت به سایر شیوه های پرداخت در این است که تمامی سفارشاتی که در همه چی آنلاین به صورت آنلاین پرداخت می شوند بصورت خودکار مراحل اداری خود را طی می کنند و فقط قبل از ارسال با مشتری تماس گرفته می شود تا اطلاعات ارسال توسط مشتری تایید گردد .

۲-پرداخت بصورت حضوری :

در این نوع روش پرداخت حتما باید هماهنگی های لازم با کارشناسان مجموعه صورت گیرد. در هنگام ثبت سفارش تیک گزینه تسویه حضوری را انتخاب می کنید. در این نوع سفارش مبلغی از شما گرفته نمی شود. این سفارش صرفا برای هماهنگی بیشتر بین مشتری و مجموعه می باشد. هنگام مراجعه به فروشگاه بعد از مراحل صدور فاکتور توسط کارشناس فروش ، به وحد حسابداری جهت پرداخت مبلغ مراجعه می نمایید.

۳-پرداخت بصورت کارت به کارت :

پرداخت کارت به کارت باید حتما به اسم خانم ریحانه آتشین صدف یا آقای فرهاد مفیدی صورت گیرد که شماره شبا ، شماره کارت و حساب داخل سایت موجود هست. برای مبالغ بالا حتما سیع کنید از طریق شماره شبا اقدام نمایید.

۴-پرداخت درب منزل :

گزینه پرداخت درب منزل برای تمامی کالاها فعال نمی باشد. به دلیل یکسری از قوانین و مقرارت مجموعه باید پرداخت توسط درگاه بانکی یا بصورت حضوری انجام گیرد.